Masturbace onanie

Stránky masturbace - onanie se věnují různým oblastem autoerotiky a sexu u mužů a žen. Již od dávných dob je masturbace, nebo lidově řečeno onanie součástí života většiny lidí. Někdo se těchto intimních věcech baví otevřeně a jiní naopak svou masturbaci tají. Ať je to jakkoliv, patří autoerotika k životu jako jiné lidské potřeby.

Web masturbace-onanie se vám představí správné techniky a způsoby, navíc i Vy, naši čtenáři se můžete podělit o své zkušenosti a zážitky.


R
E
K
L
A
M
A

advertisment

Zajímavosti

Zavedený sexshop, který je na trhu již více jak deset let Vám může nabídnout více než jen pouhý prodej. U EroticStore máte záruku velmi diskrétního a rychlého doručení erotických pomůcek. Pokud preferujete osobní nákup, můžete se zastavit v pražské kamenné prodejně, kde Vám vyškolený personál ochotně poradí. Můžete si tak i přímo vybrat umělé vagíny, vibrátory, a další erotické zboží. Erotic Store nabízí i kondomy za opravdu zajímavé ceny.

RSS novinky

Vstala špatnou nohou? Z jindy usměvavé Stašové šla v Brně hrůza 08/20/2014

Nosková poprvé po plastice: Její nová ňadra působí obrovsky! 08/20/2014

Škatulata na Nově? Borhyová se má vrátit do zpráv už v září. Kloubková prý skončí 08/20/2014

To je tedy fičák. Podle deníku Aha! bude v nováckých zprávách od září zase vše jinak, než se předpokládalo. Lucie Borhyová, která se před třemi měsíci stala maminkou dcery Lindy, se má vrátit do hlavní zpravodajské relace už v průběhu září.

Více

Anketa

Používáte při masturbaci erotické hračky

Výsledky hlasování

Loading ... Loading ...

Reklama

advertisment

Přihlašte se do zpravodaje masturbace-onanie.com: