Masturbace onanie

Stránky masturbace - onanie se věnují různým oblastem autoerotiky a sexu u mužů a žen. Již od dávných dob je masturbace, nebo lidově řečeno onanie součástí života většiny lidí. Někdo se těchto intimních věcech baví otevřeně a jiní naopak svou masturbaci tají. Ať je to jakkoliv, patří autoerotika k životu jako jiné lidské potřeby.

Web masturbace-onanie se vám představí správné techniky a způsoby, navíc i Vy, naši čtenáři se můžete podělit o své zkušenosti a zážitky.


R
E
K
L
A
M
A

advertisment

Zajímavosti

Značkový vibrátor Fun Factory jistě potěší každou ženu, která jej obdrží. Nejenže Vás jeho vibrace dovedou ke krásnému orgasmu, ale také Vás potěší jeho neotřelý design. Muži, kteří si potrpí na kvalitu jistě zase ocení umělé vagíny Fleshligt, které opravdu věrohodně imitují lidskou kůži. Sexshop EroticStore.cz nabízí v akci širokou nabídku spodního prádla pro muže i ženy.

RSS novinky

Eliška Bučková studem málem omdlela! Ve filmu sundala podprsenku a ukázala se jen v kalhotkách 11/27/2015

Je to pro ni asi nejodvážnější scéna její kariéry! Eliška Bučková (26) si zahrála malou roli v novém Vánočním Kameňáku a kvůli tomu, aby mohla nazpívat ústřední song k bijáku, souhlasila i s tím, že se před kamerou svlékne. Podívejte se, jak to dopadlo!

Neumrzne, chuděra? Agáta i v teplákovce vystavuje to, co na ní mají všichni nejradši 11/27/2015

Agáta Prachařová (30) sice tvrdila, že už se bude odvážnějším focením vyhýbat, kvůli svému novému koníčku ale změnila rozhodnutí. Nedávno uveřejnila snímky v prádle, teď se nám do rukou dostaly záběry, na kterých je docela sexy i v zimním oblečení!

Kolem mladého Heřmánka jsou samé krásné ženy: Doma objímá zrzku, na jevišti americkou herečku 11/27/2015

Herce Karla Heřmánka ml. diváci znají z televize i divadelních prken. Hraje samozřejmě v Divadle Bez zábradlí, ale také například s Prague Shakespeare Company, která měla před týdnem v Divadle Kolowrat premiéru hry Mnoho povyku pro nic.

Více

Anketa

Používáte při masturbaci erotické hračky

Výsledky hlasování

Loading ... Loading ...

Reklama

advertisment

Přihlašte se do zpravodaje masturbace-onanie.com: