Masturbace onanie

Stránky masturbace - onanie se věnují různým oblastem autoerotiky a sexu u mužů a žen. Již od dávných dob je masturbace, nebo lidově řečeno onanie součástí života většiny lidí. Někdo se těchto intimních věcech baví otevřeně a jiní naopak svou masturbaci tají. Ať je to jakkoliv, patří autoerotika k životu jako jiné lidské potřeby.

Web masturbace-onanie se vám představí správné techniky a způsoby, navíc i Vy, naši čtenáři se můžete podělit o své zkušenosti a zážitky.


R
E
K
L
A
M
A

advertisment

Zajímavosti

Značkový vibrátor Fun Factory jistě potěší každou ženu, která jej obdrží. Nejenže Vás jeho vibrace dovedou ke krásnému orgasmu, ale také Vás potěší jeho neotřelý design. Muži, kteří si potrpí na kvalitu jistě zase ocení umělé vagíny Fleshligt, které opravdu věrohodně imitují lidskou kůži. Sexshop EroticStore.cz nabízí v akci širokou nabídku spodního prádla pro muže i ženy.

RSS novinky

Lindsay Lohan potvrdila: Seznam slavných milenců je pravý 04/23/2014

Tip na sexy léto – plnější ňadra a dokonalé vlasy 04/23/2014

Která žena by netoužila po plných a pevných ňadrech a bohaté hřívě? Léto navíc volá po nových účesech, velkých výstřizích, plavkách a dalších kouscích, které polaskají oko muže a vzbudí zájem žen. Nemusíte nutně na prodlužování vlasů nebo plastickou operaci, své přednosti můžete podpořit i jinak, bezpečněji a šetrn […]

Hvězda pohádky Nesmrtelná teta tehdy a nyní: Podívejte, jak moc se změnila 04/23/2014

Více

Anketa

Používáte při masturbaci erotické hračky

Výsledky hlasování

Loading ... Loading ...

Reklama

advertisment

Přihlašte se do zpravodaje masturbace-onanie.com: