Masturbace onanie

Stránky masturbace - onanie se věnují různým oblastem autoerotiky a sexu u mužů a žen. Již od dávných dob je masturbace, nebo lidově řečeno onanie součástí života většiny lidí. Někdo se těchto intimních věcech baví otevřeně a jiní naopak svou masturbaci tají. Ať je to jakkoliv, patří autoerotika k životu jako jiné lidské potřeby.

Web masturbace-onanie se vám představí správné techniky a způsoby, navíc i Vy, naši čtenáři se můžete podělit o své zkušenosti a zážitky.


R
E
K
L
A
M
A

advertisment

Zajímavosti

Značkový vibrátor Fun Factory jistě potěší každou ženu, která jej obdrží. Nejenže Vás jeho vibrace dovedou ke krásnému orgasmu, ale také Vás potěší jeho neotřelý design. Muži, kteří si potrpí na kvalitu jistě zase ocení umělé vagíny Fleshligt, které opravdu věrohodně imitují lidskou kůži. Sexshop EroticStore.cz nabízí v akci širokou nabídku spodního prádla pro muže i ženy.

RSS novinky

Herečka s nejkrásnějšími ňadry na světě čeká miminko se snědým fotbalistou 12/22/2014

Samozvaná majitelka těch nejúžasnějších ňader na světě se v příštím roce stane poprvé maminkou. Blízký zdroj z okolí britské herečky Helen Flanagan totiž deníku The Sun oznámil, že je bývalá hvězda seriálu Coronation Street ve třetím měsíci těhotenství. Otcem přitom nemá být nikdo jiný, než její letitý partner, fotbal […]

Tenhle herec nestárne: Na to, že překročil padesátku, rozhodně nevypadá a pořád balí holky na motorku 12/22/2014

Na premiéře filmu Burácení, který se odehrává v motorkářském prostředí, jsme mezi herci potkali jen jediného opravdového motorkáře. Herec a moderátor Zdeněk Podhůrský jezdí na mašinách různých typů už desítky let.

Sestra Bartošové, Píšťalka z Básníků i legendární slovenská zpěvačka: Tyhle dámy letos po letech vylezly z nory 12/22/2014

Také letos se na veřejnosti po dlouhé době objevily ženy, které dlouho nebyly nikde vidět.

Více

Anketa

Používáte při masturbaci erotické hračky

Výsledky hlasování

Loading ... Loading ...

Reklama

advertisment

Přihlašte se do zpravodaje masturbace-onanie.com: