Masturbace onanie

Stránky masturbace - onanie se věnují různým oblastem autoerotiky a sexu u mužů a žen. Již od dávných dob je masturbace, nebo lidově řečeno onanie součástí života většiny lidí. Někdo se těchto intimních věcech baví otevřeně a jiní naopak svou masturbaci tají. Ať je to jakkoliv, patří autoerotika k životu jako jiné lidské potřeby.

Web masturbace-onanie se vám představí správné techniky a způsoby, navíc i Vy, naši čtenáři se můžete podělit o své zkušenosti a zážitky.


R
E
K
L
A
M
A

advertisment

Zajímavosti

Značkový vibrátor Fun Factory jistě potěší každou ženu, která jej obdrží. Nejenže Vás jeho vibrace dovedou ke krásnému orgasmu, ale také Vás potěší jeho neotřelý design. Muži, kteří si potrpí na kvalitu jistě zase ocení umělé vagíny Fleshligt, které opravdu věrohodně imitují lidskou kůži. Sexshop EroticStore.cz nabízí v akci širokou nabídku spodního prádla pro muže i ženy.

RSS novinky

Nestyda z reality show opět nezklamala: Takhle blonďatá dračice při opalování vystavila své silikony 09/02/2014

Televizní reality show jsou ideální příležitostí pro jedince, kteří se chtějí zviditelnit tím nejjednodušším způsobem. Odhalování ňader tak není v tomto formátu ničím neobvyklým.

Nejsem jediný, komu ujely cvičky, přiznává nevěrný český zpěvák 09/02/2014

Miniaturní šortky, nebo plavky? Kristen Stewart venčí čtyřnohého kámoše hodně nalehko 09/02/2014

Více

Anketa

Používáte při masturbaci erotické hračky

Výsledky hlasování

Loading ... Loading ...

Reklama

advertisment

Přihlašte se do zpravodaje masturbace-onanie.com: