Masturbace onanie

Stránky masturbace - onanie se věnují různým oblastem autoerotiky a sexu u mužů a žen. Již od dávných dob je masturbace, nebo lidově řečeno onanie součástí života většiny lidí. Někdo se těchto intimních věcech baví otevřeně a jiní naopak svou masturbaci tají. Ať je to jakkoliv, patří autoerotika k životu jako jiné lidské potřeby.

Web masturbace-onanie se vám představí správné techniky a způsoby, navíc i Vy, naši čtenáři se můžete podělit o své zkušenosti a zážitky.


R
E
K
L
A
M
A

advertisment

Zajímavosti

Značkový vibrátor Fun Factory jistě potěší každou ženu, která jej obdrží. Nejenže Vás jeho vibrace dovedou ke krásnému orgasmu, ale také Vás potěší jeho neotřelý design. Muži, kteří si potrpí na kvalitu jistě zase ocení umělé vagíny Fleshligt, které opravdu věrohodně imitují lidskou kůži. Sexshop EroticStore.cz nabízí v akci širokou nabídku spodního prádla pro muže i ženy.

RSS novinky

Vnadná Čvančarová opět nezklamala: Na párty seriálu, kde se líbá se ženou, ukázala podprsenku v průsvitném topu 10/31/2014

Podzim se vás pokouší zahnat do postele? Zesilte imunitu a navíc zatočte s nadbytečnými kily! 10/31/2014

Víte o tom, že snížená či narušená obranyschopnost je nebezpečná nejen pro vás, ale trpí jí i děti? Nečekejte na první příznaky podzimní virózy, která přichází v tu nejméně očekávanou chvíli! Časté výkyvy počasí spolu s nmoha dalšími faktory negativně ovlivňují celkové zdraví. Vyzbrojte se proti tomu neprůstřelnou i […]

Opustí definitivně rodnou hroudu? Nejkrásnější slovenská zpěvačka našla domov v Británii 10/31/2014

S druhým miminkem už se musí Jana Kirschner definitivně rozhodnout, kde by vlastně chtěla žít. Doposud s partnerem, britským producentem Eddiem Stevensem, a jejich dcerou Matildou pendlovali mezi Londýnem, Prahou a Bratislavou. Teď už je ale na čase se trochu víc usadit.

Více

Anketa

Používáte při masturbaci erotické hračky

Výsledky hlasování

Loading ... Loading ...

Reklama

advertisment

Přihlašte se do zpravodaje masturbace-onanie.com: