Masturbace onanie

Stránky masturbace - onanie se věnují různým oblastem autoerotiky a sexu u mužů a žen. Již od dávných dob je masturbace, nebo lidově řečeno onanie součástí života většiny lidí. Někdo se těchto intimních věcech baví otevřeně a jiní naopak svou masturbaci tají. Ať je to jakkoliv, patří autoerotika k životu jako jiné lidské potřeby.

Web masturbace-onanie se vám představí správné techniky a způsoby, navíc i Vy, naši čtenáři se můžete podělit o své zkušenosti a zážitky.


R
E
K
L
A
M
A

advertisment

Zajímavosti

Značkový vibrátor Fun Factory jistě potěší každou ženu, která jej obdrží. Nejenže Vás jeho vibrace dovedou ke krásnému orgasmu, ale také Vás potěší jeho neotřelý design. Muži, kteří si potrpí na kvalitu jistě zase ocení umělé vagíny Fleshligt, které opravdu věrohodně imitují lidskou kůži. Sexshop EroticStore.cz nabízí v akci širokou nabídku spodního prádla pro muže i ženy.

RSS novinky

Smutný pohled na bývalou modelku: Kvůli vzácnému syndromu váží 40 kilogramů a je na pokraji smrti 08/30/2015

Dvaatřicetiletá Lisa Brown z amerického Wisconsinu je jedním z pouhých čtyř set zdokumentovaných případů po celém světě trpících onemocněním známým pod zkratkou SMAS (Superior Mesenteric Artery Syndrome). Extrémně vzácná nemoc se projevuje nemožností přijímat pevnou stravu. Třetina pacientů bohužel syndromu dříve či později […]

Co je to za ošklivku Katku? Známá herečka v novém filmu postrádá veškerý půvab 08/30/2015

Soudě podle záběrů z natáčení, roli osudové krásky ve svém nejnovějším počinu Katie Holmes zřejmě neztvární. A to se přitom obsadila ona sama. Ve filmu All We Had totiž nefiguruje pouze jako hlavní herecká postava, ale také jako režisérka.

Maxi herečka řádila na pódiu v mini šatech: Takhle ukazovala nejmacatější stehna světového šoubyznysu 08/30/2015

Prostorově nejvýraznější herečka celého Hollywoodu nemá ze svých proporcí žádné komplexy. Přestože dosahuje velikosti barelu, nebojí se předvést svou kyprou postavu.

Více

Anketa

Používáte při masturbaci erotické hračky

Výsledky hlasování

Loading ... Loading ...

Reklama

advertisment

Přihlašte se do zpravodaje masturbace-onanie.com: