Masturbace onanie

Stránky masturbace - onanie se věnují různým oblastem autoerotiky a sexu u mužů a žen. Již od dávných dob je masturbace, nebo lidově řečeno onanie součástí života většiny lidí. Někdo se těchto intimních věcech baví otevřeně a jiní naopak svou masturbaci tají. Ať je to jakkoliv, patří autoerotika k životu jako jiné lidské potřeby.

Web masturbace-onanie se vám představí správné techniky a způsoby, navíc i Vy, naši čtenáři se můžete podělit o své zkušenosti a zážitky.


R
E
K
L
A
M
A

advertisment

Zajímavosti

Značkový vibrátor Fun Factory jistě potěší každou ženu, která jej obdrží. Nejenže Vás jeho vibrace dovedou ke krásnému orgasmu, ale také Vás potěší jeho neotřelý design. Muži, kteří si potrpí na kvalitu jistě zase ocení umělé vagíny Fleshligt, které opravdu věrohodně imitují lidskou kůži. Sexshop EroticStore.cz nabízí v akci širokou nabídku spodního prádla pro muže i ženy.

RSS novinky

Poznáte, které slavné mladé herečce patří tyto unavené vnady? 07/31/2014

Kromě řady skandálů je herečka na snímku proslulá i tím, že podprsenkám zrovna neholduje. Možná i to se podepsalo na stavu jejího dekoltu, ač je jí pouhých osmadvacet. Lindsay Lohan ale možná jen zvolila hodně nepadnoucí plavky, jelikož ještě před třemi lety v Playboyi dokázala, že se rozhodně má čím pochlubit.

Rytmus se chlubí tisíci eur: Podívejte, jaký balík se mu válí vedle jídla 07/31/2014

Nová láska dělá divy: Sexy Válková nafotila tyhle dráždivé snímky a odhalila se v plavkách 07/31/2014

Více

Anketa

Používáte při masturbaci erotické hračky

Výsledky hlasování

Loading ... Loading ...

Reklama

advertisment

Přihlašte se do zpravodaje masturbace-onanie.com: