Masturbace onanie

Stránky masturbace - onanie se věnují různým oblastem autoerotiky a sexu u mužů a žen. Již od dávných dob je masturbace, nebo lidově řečeno onanie součástí života většiny lidí. Někdo se těchto intimních věcech baví otevřeně a jiní naopak svou masturbaci tají. Ať je to jakkoliv, patří autoerotika k životu jako jiné lidské potřeby.

Web masturbace-onanie se vám představí správné techniky a způsoby, navíc i Vy, naši čtenáři se můžete podělit o své zkušenosti a zážitky.


R
E
K
L
A
M
A

advertisment

Zajímavosti

Značkový vibrátor Fun Factory jistě potěší každou ženu, která jej obdrží. Nejenže Vás jeho vibrace dovedou ke krásnému orgasmu, ale také Vás potěší jeho neotřelý design. Muži, kteří si potrpí na kvalitu jistě zase ocení umělé vagíny Fleshligt, které opravdu věrohodně imitují lidskou kůži. Sexshop EroticStore.cz nabízí v akci širokou nabídku spodního prádla pro muže i ženy.

RSS novinky

Tohle je její pravá tvář? Slávychtivá NeVyVolená si rozepla obličej a ukázala hrůzu, co pod ním skrývá 04/20/2014

Tohle dokonalé stvoření oslaví čtyřicet. Divíte se, že si nechce tělo ‚kazit‘ těhotenstvím? 04/20/2014

Ač je to při pohledu na její postavu k nevíře, oslaví tato blondýnka v září své čtvrté kulatiny. Bývalá miss, modelka, herečka a dokonce i zpěvačka Victoria Silvstedt tráví spoustu času na plážích či na jachtě svého movitého přítele, bikiny se tak dají považovat za její pracovní uniformu. Naposledy zvolila sytě růžový mo […]

Tyhle pytle měly snad půl kila: Felix Slováček si nechal ořezat spodní víčka 04/20/2014

Více

Anketa

Používáte při masturbaci erotické hračky

Výsledky hlasování

Loading ... Loading ...

Reklama

advertisment

Přihlašte se do zpravodaje masturbace-onanie.com: