Masturbace onanie

Stránky masturbace - onanie se věnují různým oblastem autoerotiky a sexu u mužů a žen. Již od dávných dob je masturbace, nebo lidově řečeno onanie součástí života většiny lidí. Někdo se těchto intimních věcech baví otevřeně a jiní naopak svou masturbaci tají. Ať je to jakkoliv, patří autoerotika k životu jako jiné lidské potřeby.

Web masturbace-onanie se vám představí správné techniky a způsoby, navíc i Vy, naši čtenáři se můžete podělit o své zkušenosti a zážitky.


R
E
K
L
A
M
A

advertisment

RSS novinky

Slavný návrhář, který se ve 40 letech oběsil, prožil v dětství peklo: Znásilňoval ho švagr 02/01/2015

Pět let poté, co našli návrháře Alexandera McQueena v jeho bytě se smyčkou na krku a bez známek života, vychází jeho knižní biografie. Z ní je jasné, že ačkoli byl geniálním návrhářem, z hlediska lidské stránky byl přinejlepším sadomasochistickým podivínem. Za jeho sklony k násilí, těžké závislosti na drogách a sexuálně […]

Nestárnoucí zrzka Hrubešová se svlékla do spodního prádla: Takhle před kamerou svedla Bartošku 02/01/2015

V neděli večer Česká televize odvysílá odvážnou scénu ze seriálu Reportérka, kde Jiří Bartoška prožije vášnivé chvilky s Markétou Hrubešovou.

Ani po osmdesátce neztratila šmrnc: Podívejte se, jak teď vypadá první československá televizní hlasatelka 02/01/2015

Programové hlasatelky sice z programu České televize zmizely, ale diváci na ně přesto nezapomínají. Vůbec první programová hlasatelka Československé televize u nás se navíc po delší době objevila na veřejnosti.

Více

Anketa

Používáte při masturbaci erotické hračky

Výsledky hlasování

Loading ... Loading ...

Reklama

advertisment

Přihlašte se do zpravodaje masturbace-onanie.com: