Masturbace onanie

Stránky masturbace - onanie se věnují různým oblastem autoerotiky a sexu u mužů a žen. Již od dávných dob je masturbace, nebo lidově řečeno onanie součástí života většiny lidí. Někdo se těchto intimních věcech baví otevřeně a jiní naopak svou masturbaci tají. Ať je to jakkoliv, patří autoerotika k životu jako jiné lidské potřeby.

Web masturbace-onanie se vám představí správné techniky a způsoby, navíc i Vy, naši čtenáři se můžete podělit o své zkušenosti a zážitky.


R
E
K
L
A
M
A

advertisment

RSS novinky

Zpěvačka s dokonalým tělem se pochlubila žhavými fotkami ve spodním prádle 10/06/2015

Hudební branže není jediným odvětvím, v němž se Rita Ora (24) prosadila. Tato kráska slaví úspěchy na stříbrném plátně, a rozhodně se neztratí ani jako modelka.

Nejdřív mu ochrnula tvář a teď… Známý reportér České televize dává kamerám vale! 10/06/2015

Ochrnula mu část tváře a reálně hrozilo, že se toho neduhu už nikdy nezbaví. Jeden z nenadějnějších reportérů České televize Filip Horký však zabojoval a na obrazovku se vrátil. Nyní ale nečekaně podal výpověď!

Leoš Mareš rozebral Evu Perkausovou na molekuly! Vnadná blondýna si v jeho pořadu uřízla ostudu 10/06/2015

Nová kometa televize Prima Eva Perkausová (21) už asi do žádného zábavného pořadu nikdy nepůjde! Ledaže by v něm na nic nemusela odpovídat. Když se totiž objevila v Show Leoše Mareše (39) , čekala patrně, že rýpavého spíkra oslní svými přírodními přednostmi, ten si z ní ale udělal dobrý den a rozcupoval ji […]

Více

Anketa

Používáte při masturbaci erotické hračky

Výsledky hlasování

Loading ... Loading ...

Reklama

advertisment

Přihlašte se do zpravodaje masturbace-onanie.com: