Masturbace onanie

Stránky masturbace - onanie se věnují různým oblastem autoerotiky a sexu u mužů a žen. Již od dávných dob je masturbace, nebo lidově řečeno onanie součástí života většiny lidí. Někdo se těchto intimních věcech baví otevřeně a jiní naopak svou masturbaci tají. Ať je to jakkoliv, patří autoerotika k životu jako jiné lidské potřeby.

Web masturbace-onanie se vám představí správné techniky a způsoby, navíc i Vy, naši čtenáři se můžete podělit o své zkušenosti a zážitky.


R
E
K
L
A
M
A

advertisment

RSS novinky

Krasavec Hejlík poprvé za modela: Zkušená partnerka mu zakázala špulit před objektivem 10/30/2014

Hladověla, aby se zbavila ňader velikosti pět. Nakonec vážila jen 28 kilo! 10/30/2014

Dnes jednatřicetiletá Leanne McKillop trpěla přesně opačným mindrákem než spousta jejích kamarádek. Ze svých ženských tvarů měla jako teenagerka takovou hrůzu, že se rozhodla pro radikální řešení ‚problému‘ hladověním. Vadilo jí, jak na ni spolužáci doráželi. Svým rozhodnutím si ale nevratně poničila zdraví.

Pekáče buchet a slůvka o zamilovanosti: Čtveřice českých fešáků natočila klip o lásce a sociálních sítích 10/30/2014

Jsou mladí, krásní a už zlomili nejedno dívčí srdce. Čtveřice mládenců z českého boybandu New Element, který na internetu rozpoutal šílenství už svými předchozími písničkami, přichází premiérově s videem k songu Sdílení. Líbí se vám?

Více

Anketa

Používáte při masturbaci erotické hračky

Výsledky hlasování

Loading ... Loading ...

Reklama

advertisment

Přihlašte se do zpravodaje masturbace-onanie.com: