Masturbace onanie

Stránky masturbace - onanie se věnují různým oblastem autoerotiky a sexu u mužů a žen. Již od dávných dob je masturbace, nebo lidově řečeno onanie součástí života většiny lidí. Někdo se těchto intimních věcech baví otevřeně a jiní naopak svou masturbaci tají. Ať je to jakkoliv, patří autoerotika k životu jako jiné lidské potřeby.

Web masturbace-onanie se vám představí správné techniky a způsoby, navíc i Vy, naši čtenáři se můžete podělit o své zkušenosti a zážitky.


R
E
K
L
A
M
A

advertisment

RSS novinky

Co dělal na modelingovém mejdanu? Druhá česká SuperStar zešedivěla, řídnou jí vlasy a roste břicho 08/29/2014

Druhého vítěze Česko hledá SuperStar jsme neviděli roky, a teď jsme ho potkali podruhé za dva týdny. Poprvé na křtu jeho nové desky, naposledy se ovšem Vlasta Horváth objevil na večírku modelingové agentury, což nás trochu překvapilo. Že by na "stará kolena" zkoušel novou profesi?

Devadesátiletá Luba Skořepová v pohřební službě. Vybírala si urnu! 08/29/2014

Zatímco jiní v jejím věku jsou rádi, když je nic nebolí, stále vitální Luba Skořepová (90) i s hůlkou lítá po vlastech českých jako namydlený blesk, a podle informací od lidí, kteří se o ni starají, je k neutahání. Navíc má humoru na rozdávání. Přišla proto třeba i na vizitu pohřební služby, aby věděla, co ji čeká.

Krásná Ochotská je v pátém měsíci a už jí roste bříško: Poprvé ukázala ultrazvuk svého dítěte 08/29/2014

Více

Anketa

Používáte při masturbaci erotické hračky

Výsledky hlasování

Loading ... Loading ...

Reklama

advertisment

Přihlašte se do zpravodaje masturbace-onanie.com: